I love world.. I love write..I love life :3

Život ve snu

7. července 2015 v 21:04 | Naomi |  Povídky
Než začnu psát, chtěla bych se vyjádřit k tématu snů. Je to úžasná věc. Pokud o někom sníme nebo máme přání a prokládají se nám do snů, je to báječné a nechceme vstávat. Naopak pokud se nám zdají mučivé a vraždící sny. Nechceme usínat. Jsou různé druhy snů. Od obyčejných, přes zlé až po erotické. Někdy si sny nepamatujeme, jindy pouze pár minut. Občas pěkně dlouho. Nejhorší druh snů je ten, v kterém se probouzíte stále dokola. Už nevíte, po probuzení, jestli ten sen pouze nepokračuje. Někdy i pár hodin po probuzení zmatkujete, jestli jste ve skutečnosti.

Realita ve snu
Stalo se vám určitě jako mě, že sen, který jste prožili, byl neskutečně dlouhý a rozsáhlý, ale přitom se vlastně skládal z kravin. Můj sen se dělil do více dnů a více snů. Byl to vážně takový život probíhající ve snu a to doslovně.
Procházela jsem se po chodbách školy a vykládala si s kamarády příběhy, seděli jsme v lavici a najednou byla všude tma, přišlo ohromující zatmění Slunce, v mém snu se projevovalo absolutní tmou. Všichni jsme koukali fascinování, na ten probíhající děj a byla to vážně nádhera, když vše skončilo, šla jsem opět po chodbě, tentokrát již sama a najednou z vrchu na mě kdosi vyskočil. Vypadal zašle, jakoby se o sebe nestaral a začal mě škrtit. Vyhrožoval mi ve snu, abych se o něm ve skutečnosti nezmiňovala. Bylo to zvláštní, ale při probuzení jsem lapala po dechu. Nevěděla jsem proč, ale přes den mi to vypadlo z hlavy a tak jsem se stejně nikomu nezmínila. Když jsem usínala další noc, nic se mi nezdálo. Zapomněla jsem na to a vypustila to z hlavy. Když jsem ovšem usínala tu další noc, měla jsem sen. Procházela jsem se ulicí a s kamarády dělali vylomeniny. A najednou, určitě se vám stalo, že jste se ve snu ocitli na naprosto jiném místě, byla jsem v budově, bavili jsme se a procházeli. Řešili jsme vztahy a takové věci. Když najednou jsem byla sama a zase tam byl. Stejná postava a opět mě škrtil a vykládal, jak se mě snažil najít a že mu to chvíli trvalo. Probudila jsem se opět lapající po dechu. Toto se opakovalo v průběhu půlroku denně. Prvně jsem to nikomu neřekla, pak už mi to přišlo divný, tak jsem to sdělila i pár kamarádům. Nic se nezměnilo a já se stále budila lapající po dechu. Občas jsem i odpadla. Bylo to děsivé. Když se mi jednou zdálo, jak mě pronásleduje a já jsem utíkala až do chvíle, než jsem se probudila. Měla jsem radost, neškrtil mě, normálně jsem se projela na jiné sídliště a byla venku, když v tom tam byl a začal mě znovu pronásledovat, nechápala jsem co se děje. Až do chvíle, kdy se začalo vše měnit a já se probudila znovu. Byla jsem zmatená. Toto se zopakovalo ještě dvakrát. Až jsem se vzbudila a poznala, že se jedná o sen, snažila jsem se probudit, ale nešlo to. Byla jsem v tom snu uvězněná děsně dlouho. Byla jsem zoufalá a prosila lidi o pomoc, až do chvíle, než se mi to doopravdy povedlo.
Od toho děsivýho snu, kdy jsem pár hodin netušila, co je za den a zda jsem vzhůru, už se nikdy neobjevil. Má noční můra zmizela a já jsem šťastná, že dodneška se ani jednou neobjevil a prostě zmizel. Jediný co zůstalo, od té doby se občas probouzím vícekrát ve snu a nemůžu se probudit. Ale můj trýznitel zmizel. Uff..


Sajonára :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji všem za Vaši podporu a zájem :) Per aspera ad astra :)